Privātuma politika

Privātuma politika

NOTEIKUMI

Internet veikala Blackstarwear.lv noteikumi

Msu internet veikals izmanto sīkdatnes. Klientiem, kuri vēlas apmeklēt mūsu mājaslapu un izmantot mūsu pakalpojumus, ir nepieciešams piekrist mūsu prasībai atļaut un izmantot sīkdatnes.

Cenas mūsu internet veikalā Blackstarwear.lv norādītas eiro (EUR) ar PVN.

Pēc apstiprinājuma saņemšanas no apmaksas sistēmas mēs uzreiz apstiprinam pirkšanas-pārdošanas līgumu un uzskatam to par derīgu.

Visi noslēgtie līgumi uzglabājas mājaslapas Blackstarwear.lv datu bāzē.

Par internet veikala Blackstarwear.lv darbību atbildīgās personas izseko tam, lai visas preces pārdošanā būtu jaunas, agrāk neizmantotas un saudzīgi iepakotas turpmākai izmantošanai.

Mēs apstiprinam kontaktu ar klientu tikai tajā gadījumā, ja cilvēks (klients) sazinās ar mūsu atbildīgajām personām, kas norādītas mūsu mājaslapas Kontaktu sarakstā.

Klientu tiesības:

Klients, kas apmeklē internet veikalu, saņem tiesības izmantot visus pakalpojumus, t.sk. iegādāties preces pēc noteiktās cenas.

Pircējam ir tiesības atgriezt preces 14 dienu laikā (papildus informāciju skatīt sadaļā “Atgriezšana”)

Klienta pienākumi:

Reģistrējoties internet veikalā Blackstarwear.lv, klients apņemas nenodot paroli trešajām personām. Problēmu parādīšanās gadījumā, ja klients uzskata, ka parole bija atklāta, reģistrētajai personai nepieciešams sazināties ar internet veikala Blackstarwear.lv administratoru, lai veiktu lietotāja darbības pagaidu pārtraukšanu. Klients uzņemas atbildību par paroles nodošanu trešajām personām. Šādā gadījumā pircējs uzņemas atbildību par internet veikalā veiktajām transakcijām.

Iepazīstoties ar internet veikala noteikumiem, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar iespējamu izmēru nesakritību un saprot izmēru politikas iespējamo neatbilstību dažādiem apģērbu ražotājiem.

Klients uzņemas norādīt korektus obligātos datus, parakstot pirkšanas-pārdošanas līgumu. Mēs neuzņemamies atbildību par jebkāda veida problēmām, kas var rasties, uzrādot nekorektus datus.

Klients, reģistrējoties internet veikalā Blackstarwear.lv, uzņemas atbildību par jebkāda veida transakcijām, veiktajām šajā mājaslapā.

Pircēja pienākums ir pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci termiņā, kas norādīts rēķinā.

Mūsu tiesības:

Gadījumā, ja klients cenšas jebkādā veidā kaitēt mūsu uzņēmuma stabilai darbībai (ieskaitot kiberuzbrukumus), mums ir tiesības bloķēt lietotāja pieeju mājaslapai bez brīdinājuma.

Internet veikala Blackstarwear.lv atbildīgās personas ir tiesīgas uz noteiktu vai nenoteiktu laiku izbeigt mājaslapas darbību taču uzņemoties izpildīt visus veiktos pasūtījumus, par kuriem tika saņemta apmaksa.

Internet veikals Blackstarwear.lv atstāj aiz sevis tiesības izpildīt atsevišķus projekta noteikumus. Izmaiņu gadījumā, tiks veiks brīdinājums uz elektronisko pasta adresi vai citādiem elektroniskiem veidiem.

Mūsu pienākumi:

Mūsu uzņēmuma pārstāvji tiecās izpildīt pēc iespējas augstāku apkalpošanas kvalitāti, optimālu un pilnvērtīgu iespēju izmantot internet veikalu.

Internet veikala Blackstarwear.lv pārstāvji uzņemas atbildību piegādāt visas apmaksātās preces norādītajos termiņos.

Gadījumā, ja internet veikala darbība tiks apstādināta, visi apmaksātie pasūtījumi tiks izpildīti vai veikta apmaksas atgriezšana.

Pārtāvjiem ir pienākums sniegt visu informāciju par pasūtījuma izpildi.

Aizsargājam lietotāju datus un izmantojam tos tikai pasūtījumu un piegādes izpildei, kā arī aktuālās informācijas izmaiņu vai papildinājumu izsūtīšanai internet veikalā.

Privātuma politika

Mājaslapas Blackstarwear.lv lietotāji nav liegti neveikt reģistrāciju, taču lietotājiem ir pienākums norādīt savus privātos datus, veicot pasūtījumu (vārds uzvārds, e-pasts, pasūtījuma saņemšanas adrese, telefona numurs). Mēs garantējam, ka lietotāja dati netiks izpausti vai nodoti trešajām personām.

Lai veiktu pasūtījumu, mūsu klientiem ir jāiepazīstas ar pirkuma noteikumiem. Tāpat, veicot reģistrāciju, lietotājiem ir noteikti jāpiekrīt pirkuma noteikumiem. Pārdevējam ir tiesības mainīt vai veikt korekcijas pirkumu noteikumos nepieciešamības gadījumā.

Internet veikala Blackstarwear.lv lietotājiem ir pienākums sekot noteikumu izpildei, veicot pasūtījumus, kā arī neizpaust internet veikala lietotāja pieejas datus trešajām personām. Lietotājs, reģistrējoties, apstiprina, ka klients ir spējīgs apmaksāt savu pasūtījumu.

Informācija, kuru klients nodot internet veikala administrācijai, nevar tikt nodota vai atklāta trešajām personām. Klientu dati tiek aizsargāti un izmantoti tikai rūpīgai pasūtījumu izpildei un nodošanai.

Izmaiņas privātuma politikā

Blackstarwear.lv ir tiesības mainīt privātuma politiku daļēji vai pilnīgi, paziņojot par izmaiņām internet veikalā un elektroniski izsūtot informāciju lietotājiem.

Izmaiņas un papildinājumi Privātuma politikā stājas spēkā no dienas, kad par izmaiņām tiek paziņots internet veikalā.

Ja klients nepiekrīt jaunajiem Privātuma politikas noteikumiem, klientam ir tiesības atteikties no tās, rakstot uz e-pastu info@blackstar.lv

Ja pēc Privātuma politikas izmaiņu vai papildinājumu veikšanas, klients turpina lietot internet veikala pakalpojumus, tiek uzskatīts, ka lietotājs piekrīt jaunajiem Privātuma politikas noteikumiem.

Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv