Preces Atgriesanas Noteikumi

Preces atgriešanas noteikumi

8. Preces atgriešanas un maiņas pieteikšana

8.1. Klientam ir tiesības atteikties no preces 14 dienu laikā neminot iemeslu un mainīt vai atgriezt pasūtīto preci/ preces. 14 dienu periods, sākās no Pasūtītāja Preces saņemšanas brīža.

8.2 Preces atgriešanas / maiņas pieteikums jāiesniedz pārdevejam 14 dienu laikā, no preces saņemšanas brīža. Naudas atmaksa, preces atgriešanas gadījumā notiek sekojoši:

• Nosūtiet preces atgriešanas azpildītu veidlapu kopā ar preci/precēm pārdēvējam.

• Nosūtiet brīvā formā uzrakstīto vēstuli uz e-pastu –  info@blackstar.lv

• Nosūtiet preces atgriešanas azpildītu veidlapu uz info@blackstar.lv

Nosūtīto preci pieņem tikai  ar aizpildīto preces atgriešanas veidlapu.

Preces atgriešanas veidlapu var atrast šeit.

8.3. Patērētājam jāatgriež preci 14 dienu laikā no pieteikuma aizsūtīšanas brīža  vai iesniegt apliecinājumu tam, kā viņš ir nodevis preci loģistikas kompānijas pārstāvim noteiktajā laika periodā. Pārdēvējam ir tiesības atteikt preces atgriešanu, jā netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi.

8.4. Nomaināms vai atmaksājams izstrādājums nedrīkst būt bojāts vai marķēts, precei jābūt oriģinālajā iepakojumā un precei jāpievieno visas oriģinālās etiķetes. Ja atgrieztā prece ir bojāta, Klients ir atbildīgs par preces vērtības samazinājumu, ja Klients izmantoja preci neatbistoši paredzētai lietošanas kārtībai. Klientam ir jālieto preci tikai tā, kā to atļauj ražotājs.

8,5 Apakšveļa netiek atgriezta.

8.6. Klientam ir iespēja veikt Preces atgriešanu uzņēmuma mazumtirdzniecības veikalā Black Star Wear, kurš atrodas tirdzniecības centrā ALFA. Internet veikala atbildīgās personas nosūtīs preci uz internet veikalu, kur tiks veikts preces apmaiņas vai atgriešanas process. Atgriešana uz internet veikalu notiek  5 darba dienu laikā. Interneta veikals uz Klienta e-pastu nosūtīs apstiprinājumu par preces atgriešanu. Atgriešana veikalā notiek bez maksas.

8.7. Pasūtījumu var apmainīt vai atgriezt caur pakomātu, izmantojot atpakaļ nosūtīšanas kodu / paku kodu, kas iekļauts sākotnējā SMS. Ja izmantojat atgriešanas kodu, atgriešana ir bez maksas, un atgriešana internet veikalā notiek 3-5 darba dienu laikā. Interneta veikals nosūta preču saņemšanas apstiprinājumu uz Klienta e-pastu.

8.8. Apmaiņas gadījumā internet veikals tūlīt pēc Preces saņemšanas apmaiņai nosūtīs Klientam jaunu Preci. Ar apmaiņu saistītās izmaksas sedz Pārdevējs.

8.9. Preci var apmainīt tikai pret citu izmēru tai pašai precei.

8.10. Pārdevējs veic pirkuma summas atgriešanu pircējam 14 dienu laikā pēc atgriešanas pieprasījuma saņemšanas. Atgriešana tiek veikta uz to pašu norēķinu kontu, no kura Klients vaica samaksu par pasūtījumu.

8.11. Atgriežot preci, veikals pārskaita Klientam visu summu, kas saņemta uz līguma nosacijumiem, ieskaitot Klienta samaksātās pasūtījuma piegādes izmaksas. Ja pasūtījums tiek daļēji atgriezts un pasūtījumam tiek pievienotas nosūtīšanas izmaksas, Pārdevējs var atgriezt nosūtīšanas izmaksas proporcionāli atpakaļ nosūtīto preču skaitam.

8.13. Nauda Klientam tiek atgriezta uz viņa noradīto bankas kontu, 14 dienu laikā