Noteikumi

NOTEIKUMI

Internet veikala izmantošanas noteikumi

1.Kopējie noteikumi

1.1. Internet veikals Black Star Wear pārdod preces, kuras tiek pārdotas mazumtirdzniecības veikalā Black Star Wear, kurš atrodas tirdznicības centrā ALFA (turpmāk – Preces).

1.2. Noteikumi attiecas uz tiesiskajām attiecībām, kas rodas starp Klientu (turpmāk tekstā – Klients) un iepirkšanās vides (turpmāk tekstā – Internet veikals) īpašnieku, kas atrodas tiešsaistes adresē www.Blackstarwear.lv SIA Black Star Wear (turpmāk tekstā – Pārdevējs) saistībā ar ar Produktu iegādi internet veikalā. Papildus šiem noteikumiem tiesiskās attiecības, kas rodas, iegādājoties Preces tiešsaistes veikalā, regulē Latvijas Republikas likumi.

1.3. Pērdevējam ir tiesības veikt izmaiņas internet veikala izmantošanas noteikumos, kā arī veikt izmaiņas cenās un pakalpojumos. Pārdevējs paziņo par izmaiņām mājaslapā www.blackstarwear.lv. Cenas un pakalpojumi, kas ir aktuāli pasūtījuma veikšanas brīdī, tiek izmantoti pasūtījuma izpildei.

1.4. Pārdevēja dati:

Black Star Wear SIA

Juridiskā adrese:  Babītes pag., Piņķi, Parka iela 9-5, LV-2107

Faktiskā adrese: Brīvības gatve 372, Rīga, LV-1006, T/C ALFA, 2.stāvs

Reģ.nr. 40203189922

PVN Reģ.nr. LV40203189922

Veikala tel.nr. 67076485

Telefona nr. +371 26813190

E-pasts: info@Blackstarwear.lv

1.5. Visas bildes un teksti mājaslapā www.Blackstarwear.lv ir aizsargātas ar autortiesībā, kas pieder SIA Black Star Wear. Nesankcionēta materiālu kopēšana un izmantošana ir aizliegta.

2. Cenas

2.1. Visas cenas, kas norādītas internet veikalā, tiek norādītas eiro (EUR) ar PVN.

2.2. Preču cenas un atlaides var atšķirties no preču izvēles, cenām un atlaidēm mazumtirdzniceības veikalos.

3. Preces

3.1. Preces, kas uzrādās internet veikalā, parasti ir pieejamas noliktavā vai pārdevēja mazumtirdzniecības veikalā. Šo preču pieejamība netiek pilnībā garantēta, jo preces var tikt ievadītas interetveikalā kļūdaini, kā arī dažādu tehnisko iemeslu rezultātā preču pieejamība var mainīties.

3.2. Ja klients veic pasūtījumu, taču izrādās, ka prece nav pieejama, tad pasūtījum nav iespējams izpildīt. Šādā gadījumā pasūtījuma apmaksa tiek atgriezta klientam pilnā apmērā pēc šīs problēmas atklāšanas.

3.3 Preču bildes, kas uzrādās internet veikalā, tiek izmantotas tikai ilustratīvos mērķos un var nenozīmīgi atšķirties no reālā preces izskata.

4. Veicot pirkumu

4.1. Klients izvēlas nepieciešamo preci internet veikalā un pievieno to iepirkumu grozā, nospiežot pogu “Pievienot grozā”

4.2. Lai veiktu pasūtījumu, klientam nepieciešams pāriet uz “Pirkumu grozu”, Izvēlnē nospiest pogu “Turpināt apmaksu”, pēc kā klients tiks pārvietots uz pasūtījuma lapu.

4.3. Pēc nepieciešamo datu ievades un pārbaudes, klients apstiprina pasūtījumu, nospiežot pogu “Aptiprināt un apmaksāt”. Pēc šo darbību veikšanas, pasūtījums tiek apstiprināts un nodots pārdevējam.

4.4. Pircējs apmaksā preces uzreiz pēc pasūtījuma nosūtīšanas, veicot apmaksu ar bankas pārskaitījumu.

4.5. Pēc pasūtījuma apmaksas, internet veikals nosūta pasūtītās preces Pircējam.

4.6. Noformējot pasūtījumu, klients sniedz patiesus personas datus, kas nepieciešami pasūtījuma izpildei.

4.7. Pārdevējs neuzņemas atbildību par neiespējamu pasūtījuma izpildi, kas radusies Pircēja nepatiesu personas datu iesniegšanas iemesla dēļ, kā arī par jebkurām problēmām kas rodas šajos apstākļos.

4.8. Pārdevējam ir tiesības atteikt pasūtījuma izpildē, ja ir radušās šaubas par informācijas precizitāti, kuru iesniedz Pircējs, kā arī gadījumos, ja Pircēja darbības nav pārliecinošas un var radīt kaitējumu uzņēmumam.

5. Apmaksas iespējas

5.1. Pasūtījumi var būt droši apmaksāti ar bankas pārskaitījumu.

5.2. Apmaksa tiek veikta ārpus internet veikala, tādā veidā uzticoties banku maksājumu drošībai.

5.3. Pārdevējam nav pieejas Pircēja bankas rekvizītiem un bankas karšu datiem.

5.4 Pirkumu apmaksai ir iespēja izmanot atlaižu KUPONUS, kurus atsevišķās veikala akcijās Jūs saņemsiet e-pastā vai iepērkoties veikalā Black Star Wear, tirdzniecības centrā ALFA.

6. Dāvanu karšu izmantošana

6.1. Dāvanu kartes internet veikalā netiek izmantotas. Dāvanu kartes izmantošana ir iespejama tikai Black Star Wear mazumtirdzniecības veikalos Baltijā.

7.Piegāde

7.1. Prece tiek piegādāta Pircējam ar tuvāko Omniva vai DPD pakomātu starpniecību.

7.2. Prece tiek piegādāta Pircējam 5 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža uz Pircēja e-pastu. Pircējam tiks ziņots par pasūtījuma nogādi pakomātā ar SMS vai e-pasta  palīdzību, kurā tiks norādīts preces iepakojuma/durvju numurs un pakomāta atrašanās adrese. Prece tiks uzglabāta pakomātā līdz 7 kalendāra dienām. Pēc šī termiņa beigām Prece būs nosūtīta atpakaļ uz internet veikalu. Ja klients nepieņem preci norādītajā termiņā, klients kompensē Pārdevējam izdevumus, kas saistīti ar preces atgriešanu.

7.3. Pircējam noteikti jāpilda punktā 8.2. noteiktos atgriešanas pasākumus un noteikumus 14 dienu laikā.

8. Preces atgriešanas un maiņas pieteikšana

8.1. Klientam ir tiesības atteikties no preces 14 dienu laikā neminot iemeslu un mainīt vai atgriezt pasūtīto preci/ preces. 14 dienu periods, sākās no Pasūtītāja Preces saņemšanas brīža.

8.2 Preces atgriešanas / maiņas pieteikums jāiesniedz pārdevejam 14 dienu laikā, no preces saņemšanas brīža. Naudas atmaksa, preces atgriešanas gadījumā notiek sekojoši:

• Nosūtiet preces atgriešanas azpildītu veidlapu kopā ar preci/precēm pārdēvējam.

• Nosūtiet brīvā formā uzrakstīto vēstuli uz e-pastu –  info@blackstar.lv

• Nosūtiet preces atgriešanas azpildītu veidlapu uz info@blackstar.lv

Nosūtīto preci pieņem tikai  ar aizpildīto preces atgriešanas veidlapu.

Preces atgriešanas veidlapu var atrast šeit.

8.3. Patērētājam jāatgriež preci 14 dienu laikā no pieteikuma aizsūtīšanas brīža  vai iesniegt apliecinājumu tam, kā viņš ir nodevis preci loģistikas kompānijas pārstāvim noteiktajā laika periodā. Pārdēvējam ir tiesības atteikt preces atgriešanu, jā netiek ievēroti augstāk minētie noteikumi.

8.4. Nomaināms vai atmaksājams izstrādājums nedrīkst būt bojāts vai marķēts, precei jābūt oriģinālajā iepakojumā un precei jāpievieno visas oriģinālās etiķetes. Ja atgrieztā prece ir bojāta, Klients ir atbildīgs par preces vērtības samazinājumu, ja Klients izmantoja preci neatbistoši paredzētai lietošanas kārtībai. Klientam ir jālieto preci tikai tā, kā to atļauj ražotājs.

8,5 Apakšveļa netiek atgriezta.

8.6. Klientam ir iespēja veikt Preces atgriešanu uzņēmuma mazumtirdzniecības veikalā Black Star Wear, kurš atrodas tirdzniecības centrā ALFA. Internet veikala atbildīgās personas nosūtīs preci uz internet veikalu, kur tiks veikts preces apmaiņas vai atgriešanas process. Atgriešana uz internet veikalu notiek  5 darba dienu laikā. Interneta veikals uz Klienta e-pastu nosūtīs apstiprinājumu par preces atgriešanu. Atgriešana veikalā notiek bez maksas.

8.7. Pasūtījumu var apmainīt vai atgriezt caur pakomātu, izmantojot atpakaļ nosūtīšanas kodu / paku kodu, kas iekļauts sākotnējā SMS. Ja izmantojat atgriešanas kodu, atgriešana ir bez maksas, un atgriešana internet veikalā notiek 3-5 darba dienu laikā. Interneta veikals nosūta preču saņemšanas apstiprinājumu uz Klienta e-pastu.

8.8. Apmaiņas gadījumā internet veikals tūlīt pēc Preces saņemšanas apmaiņai nosūtīs Klientam jaunu Preci. Ar apmaiņu saistītās izmaksas sedz Pārdevējs.

8.9. Preci var apmainīt tikai pret citu izmēru tai pašai precei.

8.10. Pārdevējs veic pirkuma summas atgriešanu pircējam 14 dienu laikā pēc atgriešanas pieprasījuma saņemšanas. Atgriešana tiek veikta uz to pašu norēķinu kontu, no kura Klients vaica samaksu par pasūtījumu.

8.11. Atgriežot preci, veikals pārskaita Klientam visu summu, kas saņemta uz līguma nosacijumiem, ieskaitot Klienta samaksātās pasūtījuma piegādes izmaksas. Ja pasūtījums tiek daļēji atgriezts un pasūtījumam tiek pievienotas nosūtīšanas izmaksas, Pārdevējs var atgriezt nosūtīšanas izmaksas proporcionāli atpakaļ nosūtīto preču skaitam.

8.13. Nauda Klientam tiek atgriezta uz viņa noradīto bankas kontu, 14 dienu laikā